Як здоров’я порожнини рота впливає на організм в цілому. Стоматологія в Сумській області

Тиждень здоров’я зубів – чудова можливість поговорити про цей зв’язок. А також що ми можемо зробити, щоб бути якомога сильнішими!

Якщо вам цікаво, як поганий стан порожнини рота впливає на загальний стан здоров’я, перегляньте цей посібник! Ми розглянемо найпоширеніші проблеми, які виникають, коли ви погано доглядаєте за своїми зубами.

Погане перетравлення їжі

Якщо ви не будете серйозно ставитися до гігієни зубів, ви почнете помічати, як важко їсти. Навіть невелика порожнина може завдати сильного болю.

Такий дискомфорт може призвести до того, що ви не будете правильно пережовувати їжу. І що жування є першим кроком до хорошого травлення. Якщо залишити їжу необробленою, це може бути дуже шкідливим для вашого організму.

Ви можете почати помічати збільшення ваги, здуття живота або інші проблеми з травленням. Наступного разу, коли ви підете до стоматолога , попросіть поради щодо ще чистішого очищення зубів, щоб уникнути цих проблем.

Запалення та артрит

Яскравим показником захворювання ясен є запалення вздовж зубної лінії. Нездорові ясна почнуть червоніти, ставати більшими за норму та ніжними на дотик. І це тому, що бактерія пішла під поверхню та заражає всю область.

Такі самі бактерії можуть поширюватися по всьому тілу, якщо залишити їх занадто довго. А це означає, що ви також можете почати відчувати запалення в цих областях.

У гіршому випадку це запалення перетворюється на артрит і сильний біль.

Видалення бактерій і вирішення захворювання ясен допоможе уникнути цих проблем. Ви можете зробити це, регулярно користуючись ниткою і глибоко очищаючи міжзубні проміжки.

Зв’язок між захворюваннями ясен і хворобою Альцгеймера

Останні дослідження вказують на тісний зв’язок між хворобою Альцгеймера та захворюваннями пародонту (ясен). Дослідження показують, що Porphyromonas gingivalis, бактерія, відповідальна за багато інфекцій ясен, може мігрувати з порожнини рота в мозок і виробляти токсичні ферменти під назвою гінгіпаїни, які були виявлені в мозку пацієнтів з хворобою Альцгеймера.

Ці ферменти можуть сприяти розвитку хвороби Альцгеймера, пошкоджуючи нейрони головного мозку, викликаючи запалення та збільшуючи виробництво бета-амілоїду, що є ознакою хвороби Альцгеймера.

Цей новий зв’язок підкреслює важливість підтримки здоров’я порожнини рота для загального здоров’я мозку.

Серйозні системні збої

Погані бактерії через поганий догляд за зубами також можуть заразити ваше тіло, що призведе до масового розладу.

Деякі люди, які мають захворювання ясен, з часом починають мати проблеми з серцем. До них відносяться серцево-судинні захворювання або серцеві напади . Вони також можуть мати ознаки гіпертонії, що може викликати ще більше навантаження на серце.

Поганий стан порожнини рота може вплинути майже на всі основні системи організму. Тому до цього слід поставитися дуже серйозно, щоб зберегти все інше здоровим!

Вплив здоров’я порожнини рота на організм

Турбота про здоров’я порожнини рота – це чудовий спосіб зменшити ризик деяких серйозних захворювань. Не потрібно багато, щоб практикувати гарну гігієну зубів, щоб підтримувати зуби, ясна та рот якомога чистішими.

Одна з найкращих речей, яку ви можете зробити, – відвідувати свого стоматолога принаймні двічі на рік. Таким чином ви зможете провести глибоке очищення, щоб видалити все, що потенційно може спричинити проблему. І вони зможуть виявити будь-які проблеми, які починаються, перш ніж вони поширяться.

Наша команда стоматологів знає, як надати чудову допомогу. Створюючи комфортні умови. Запишіться на прийом сьогодні, щоб почати піклуватися про здоров’я ротової порожнини!

Запис на консультацію за номером: +380661968793.

Навигация по публикациям