Як виправити зламані зуби. Відновна стоматологія в м.Суми

Стоматологічний зв’язок

Для незначних відколів або невеликих переломів стоматологічне зчеплення є популярним і простим рішенням. Часто це найдешевший вид  реставраційної стоматології. Це також досить швидко та легко.

Стоматолог використає смоляний матеріал кольору зуба, щоб заповнити пошкоджену ділянку та сформувати її відповідно до вашого природного зуба. Потім вони використовують спеціальне світло для затвердіння смоли. Наприкінці процесу ваш зуб виглядатиме та відчуватиметься як новий!

Зубні коронки

Якщо зв’язку недостатньо, не хвилюйтеся. Є й  інші послуги  по виправленню зламаних зубів.

Наприклад, скажіть, що більша частина вашого зуба зламана або пошкоджена. У цьому випадку кращим варіантом може бути зубна коронка.

Зубна коронка схожа на ковпачок, який надягає на пошкоджений зуб. Це забезпечує додаткову міцність і захист. Крім того, коронки відновлюють зовнішній вигляд зуба.

Коронки можуть бути порцеляновими або керамічними під колір інших зубів. Більшість коронок непомітні, тому вам не потрібно турбуватися про те, що вони виділяться.

Вініри

У деяких випадках ані кріплення зубів, ані коронки недостатньо, коли справа доходить до відновлення вигляду потрісканих або зламаних зубів. Зуб можна врятувати, але він може ніколи не виглядати так, як раніше.

У цих випадках можуть допомогти вініри. Вініри не виправляють зламані зуби, але вони покращують їх вигляд, покриваючи та захищаючи їх.

Вініри – це тонкі порцелянові або композитні полімерні оболонки, які виготовляються на замовлення для розміщення на передній поверхні ваших зубів. Вони можуть бути відмінним варіантом для покриття сколів або тріщин на зубах (між іншим).

Багато людей встановлюють вініри на здорові зуби також з естетичних міркувань.

Зубні імплантати

Зубні імплантати є життєздатним варіантом у більш важких випадках, коли стоматолог не може врятувати зуб. Зубні імплантати – це штучні титанові корені зубів, які оральний хірург встановлює в щелепну кістку.

Коли імплантат з’єднується з кісткою, зубна коронка надходить на верхню частину, забезпечуючи міцний і природний зуб на заміну.

Зубні імплантати є фантастичними для людей із зламаними зубами, які неможливо відновити. Вони можуть бути дорогими, але це довгострокове рішення, яке виглядає фантастично. Вони навіть ефективні для 1 з 25 людей, які не мають природних зубів.

Ось як виправити зламані зуби

Завдяки багатьом досягненням у стоматологічній допомозі стоматологи тепер мають багато способів відновити зламані зуби. Якщо ви хочете знати, як виправити зламані зуби, ваш перший крок – це поговорити зі своїм місцевим стоматологом. Вони можуть оцінити ваш випадок і допомогти знайти правильне рішення для ваших конкретних потреб.

Якщо ви хочете записатися на прийом до одного з наших стоматологів,  зв’яжіться з нами сьогодні.

Запис на консультацію за номером: +380661968793.

Навигация по публикациям