Що краще: зубні імплантати чи порцелянові вініри? Протезування м.Суми

Зубні імплантати — це невеликі металеві штифти, які пробиваються через ясна в щелепну кістку, щоб замінити корінь відсутнього зуба. Частина, яка насправді виглядає як зуб, — це коронка, яка прикріплена до імплантату.

Порцелянові вініри є менш складною процедурою. Вінір — це тонкий шматок матеріалу, який накладається на передню частину зуба, щоб приховати зміну кольору або пошкодження.

Що краще: зубні імплантати чи порцелянові вініри?

Щоб знайти відповідь на це питання, давайте розглянемо плюси і мінуси кожної процедури:

Професіонали зубної імплантації

Зубні протези, попереднє рішення №1 для відсутності зубів , мають тенденцію ковзати в роті. Це може ускладнити розмову та їжу, і це може призвести до збентежених випадків повного випадання зубних протезів. Однак зубні імплантати повністю фіксуються; вони ніколи не випадуть і не вислизнуть.

Зубний імплантат і коронка виглядають точно як справжній зуб.

Вони трохи дорожчі порівняно з іншими стоматологічними процедурами.

Професіонали порцелянового шпону

Використовуючи порцелянові вініри, достатньо лише однієї поїздки до стоматолога, щоб компенсувати багаторічне зношення.

Вони доступні в порівнянні з іншими процедурами.

Мінуси порцелянового шпону

Не кожен має право на цю процедуру: якщо ваші зуби особливо слабкі або у вас є проблеми зі сточуванням зубами, вініри можуть бути не варіантом для вас.

Щоб поставити вініри, стоматолог повинен видалити частину емалі, що може збільшити вашу чутливість до гарячого та холодного .

Вердикт

Тепер, коли ми розглянули плюси та мінуси обох, настав час відповісти на головне запитання: що краще — зубні імплантати чи порцелянові вініри?

Що ж, це може здатися антикліматичним висновком, але правда полягає в тому, що тут немає справжньої прямої відповіді. Найкращий варіант для вас залежить від вашої стоматологічної ситуації. Це також залежить від вашого бюджету. Це залежить від багатьох речей. Але ви повинні вміти взяти інформацію, яку ви дізналися з цієї статті, і прийняти максимально обґрунтоване, розумне рішення.

Якщо у вас виникли запитання щодо зубних імплантатів або порцелянових вінірів, зв’яжіться з нами та запитайте.

Навигация по публикациям