Реставрація зубів: усунення дефектів

Так чому б не дати відсіч? За допомогою клініки «Brilliant Smile» пацієнти можуть повернути стрілки годинника назад і відновити здоров’я та блиск пошкоджених зубів. Відновлення каріозної порожнини – це одна з процедур, на яку покладаються наші пацієнти для покращення функції та цілісності втраченого зуба.

Що таке карієсна реставрація та як вона працює?

Карієс часто спричинений карієсом, який уражає як зовнішню емаль зуба, так і важливий внутрішній шар, відомий як дентин. Карієс зазвичай є результатом того, що бактерії в роті перетворюють вуглеводи на кислоти.

Поєднайте кислоту та залишки їжі, і ви отримаєте чудову речовину, відому як наліт. Ця речовина прилипає до зубів, руйнує емаль і створює отвори, які ми знаємо як карієс. Карієс може виникнути в будь-якому віці, і першим кроком до боротьби з ним є регулярні огляди у стоматолога.

Крім того, важливо регулярно чистити зуби і не їсти занадто багато солодкого.

Види реставрації зубів

Пряме відновлення зуба. Якщо у вас карієс, найпоширенішим варіантом лікування буде пряме відновлення зуба. Це лікування зазвичай передбачає розміщення пломби в порожнині. Це відносно неінвазивна процедура, яку зазвичай можна виконати за одне відвідування.

Матеріал відсутнього зуба замінюється альтернативною речовиною, яка буде змінюватися залежно від характеру порожнини, положення ураженого зуба та вашого власного бюджету та уподобань. У деяких випадках ви можете використовувати скляний або смоляний іономер, якщо заміна відбувається біля кореня.

Бічне пломбування – бокове пломбування можна використовувати, якщо зуб був пошкоджений збоку або де ерозія ясен призвела до оголення коренів.

Непряма реставрація – непряма реставрація передбачає використання коронки , вкладки або вініра для покриття відкритої поверхні зуба. Вони мають численні переваги, особливо з естетичної точки зору, але можуть не підходити самі по собі як форма реставрації порожнини.

Запишіться на реставрацію карієсу сьогодні

Щоб дізнатися більше про реставрацію порожнини рота та зробити великий крок у напрямку покращення здоров’я ротової порожнини, зв’яжіться з клінікою «Brilliant Smile» сьогодні, і ми з радістю обговоримо ваші варіанти.

Телефонуйте за номером +380661968793 для запису на консультацію.

Навигация по публикациям