Процедури косметичної стоматології в Сумській області

ДЕНТАЛ-ЛЮКС, СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ Рівне | Дитячий стоматолог

Існує широкий спектр косметичних стоматологічних процедур, які допоможуть покращити вашу посмішку та подарують вам відчуття впевненості. Досягти красивої посмішки можливо!

Про естетичну стоматологію

Естетична стоматологія включає стоматологічні процедури, які спрямовані на покращення зовнішнього вигляду ваших зубів. У багатьох випадках ці процедури також мають користь для здоров’я. Наприклад, зубна коронка може покрити деформований зуб, одночасно захищаючи зуб від потенційного пошкодження.

Естетична стоматологія не вважається окремою спеціальністю в стоматології, і більшість стоматологічних клінік у Канаді пропонують низку процедур, спрямованих на покращення візуальної привабливості зубів. Зверніться до місцевого стоматолога, щоб дізнатися, які косметичні процедури він може виконати.

Зубні коронки

Зубні коронки – це ковпачки у формі зуба, які надягають на природний зуб, щоб відновити його вигляд і відчуття, а також зберегти вашу посмішку. Якщо у вас є відколи або тріщини на зубах, зміна кольору зубів або зуби з великими зубними пломбами, зубні коронки кольору зубів є потенційним рішенням.

Голівудська посмішка

Голлівудська усмішка поруч! Корекція посмішки включає індивідуальний план лікування для усунення таких проблем, як неправильне розташування, деформація або відсутність зубів, зміна кольору або плями на зубах або «липка посмішка». Блискучих, рівних, білих зубів можна досягти навіть у разі серйозних косметичних проблем.

Стоматологічні люмініри

Стоматологічні люмініри – це особливий вид зубних вінірів. Ультратонкі вініри, які часто називають «непідготовчими», люмініри покривають поверхню зубів і забезпечують постійне вирішення проблеми зміни кольору зубів, відколів і тріщин, а також інших поширених косметичних проблем.

Зубні вініри

Зубні вініри — це тонкі оболонки кольору зуба, виготовлені з порцеляни або смоли, які постійно покривають передню частину зуба. Вони часто використовуються для передніх зубів, які були пошкоджені або змінили колір. Порцелянові вініри можуть допомогти покращити вашу посмішку, відновивши блиск і колір ваших зубів.

Інші косметичні стоматологічні процедури

Косметичні стоматологи часто можуть використовувати кілька рішень для покращення загального вигляду вашої посмішки. Вкладки та накладки, зубні імплантати та відбілювання зубів – це лише кілька способів отримати впевнену та комфортну посмішку.

Багато косметичних процедур є факультативними, а це означає, що вони не є необхідними з точки зору здоров’я. Однак вони також можуть бути неймовірно важливими для тих, хто відчуває збентеження або стурбованість виглядом своєї посмішки.

Багато стоматологічних процедур, пов’язаних зі здоров’ям, також пропонують косметичні варіанти. Наприклад, коронки можуть знадобитися для захисту зуба, але вони також можуть бути розроблені з використанням матеріалів, які майже ідеально поєднуються з вашими природними зубами. Якщо вам потрібні коронки, мости, зубні імплантати чи інші стоматологічні роботи, обов’язково запитайте свого стоматолога про те, як ви можете зберегти білу та здорову посмішку.

Наші головні поради для здорової та красивої посмішки

Як і будь-яка частина тіла, стан ваших зубів може залежати від таких факторів, як генетика, хвороби, травми та спосіб життя. Хоча не завжди можливо мати або зберегти голлівудську посмішку без допомоги стоматолога, існує багато способів зберегти та покращити свою посмішку вдома та в кабінеті стоматолога.

Ось кілька порад від мережі канадських стоматологів клініки «Brilliant Smile»:

  1. Підтримуйте гарне здоров’я порожнини рота, практикуючи регулярну домашню гігієну порожнини рота згідно з рекомендаціями вашого стоматолога. Не забудьте зробити використання зубної нитки частиною вашої звичайної процедури та чистити зуби дві хвилини, щоб підтримувати здоров’я ясен.
  2. Виберіть зубну пасту, яка відповідає потребам вашого пацієнта, будь то чутливість, відбілювання, зубна паста з високим вмістом фтору та використовуйте зубну щітку, рекомендовану вашим стоматологом.
  3. Уникайте їжі та напоїв, які фарбують зуби, наприклад червоного вина, кави та ягід, якщо вас турбує колір ваших зубів.
  4. Пийте воду після їжі, щоб прополоскати рот, особливо після прийому солодкої, липкої, жувальної або кислої їжі.
  5. Використовуйте пристосування для ротової порожнини, такі як капи та фіксатори, згідно з інструкціями вашого стоматолога.
  6. Будьте в курсі технічного обслуговування, записуючись на регулярні прийоми та чищення у свого стоматолога та стоматолога-гігієніста.
  7. Якщо ви курите або вживаєте тютюнові вироби, кидайте зараз! Ніколи не пізно кинути палити.
  8. Якщо ви стурбовані тим, як виглядають ваші зуби, поговоріть зі своїм стоматологом про можливі косметичні процедури, які можуть відновити вашу посмішку.

Якщо ви ще в пошуках кваліфікованих фахівців, які зможуть повернути вам гарну усмішку, то вам точно до нашої клініки «Brilliant Smile» у м.Суми.

Телефон для запису на консультацію: +380661968793.

Навигация по публикациям