Плюси і мінуси зубних коронок. Стоматологія у Сумах

Що лікують коронки?

Коронки не вважаються лікуванням, а натомість вважаються типом реставрації зубів. Порцелянові зубні коронки призначені для покриття пошкоджених зубів, імітуючи функцію та зовнішній вигляд природного зуба.

Чому коронки важливі в стоматології?

Коронки є важливою частиною стоматологічної допомоги, оскільки вони дозволяють лікарям-стоматологам відновити функцію пошкоджених або зруйнованих зубів замість того, щоб повністю втрачати зуб. Коронки можуть бути встановлені після кореневого каналу або великого свердління та наступного заповнення, і навіть використовуються для встановлення зубних імплантатів.

Плюси зубних коронок

Зубні коронки є життєво важливими для багатьох планів лікування зубів і мають безліч переваг. Коронки довговічні, естетично привабливі та дозволяють зберегти природні зуби, а не видаляти їх.

Покращена міцність після гниття

Коли природні зуби зазнали значного пошкодження або карієсу, вони чутливі до поломки та подальшого руйнування. Коронки, встановлені на зуби, можуть запобігти подальшому руйнуванню зубів і покращити здоров’я порожнини рота шляхом підвищення міцності слабких зубів.

Покращений естетичний вигляд

Зубні коронки вже давно використовуються для покращення зовнішнього вигляду зубів, які зіпсувалися, відкололися або потріскалися. Незалежно від того, чи використовуються вони на передніх або задніх зубах, порцелянові та композитні коронки можуть покращити зовнішній вигляд зубів, які явно пошкоджені.

Покращена функціональність

Незалежно від того, використовуєте ви металеві або порцелянові коронки, коронка покращує функціональність пошкоджених або зруйнованих зубів, дозволяючи використовувати зуб з такою ж інтенсивністю, як і природні зуби . Від зубних імплантатів до зубних мостів, коронки забезпечують заповнювач, який дозволяє вашим зубам і щелепам нормально функціонувати, навіть якщо вони пошкоджені та гниють.

Мінуси зубних коронок

Хоча коронки з великим успіхом використовуються в стоматології, є деякі недоліки зубних коронок.

Процес підготовки

Для того, щоб поставити зубну коронку, необхідно спочатку поголити зуби і виконати додаткові процедури підготовки. Зуби виголюють, щоб вони містилися в коронці, зберігаючи при цьому естетичний вигляд вставного зуба. Цей процес означає, що зуби, які отримали коронку, більше не можуть функціонувати без коронки, що робить встановлення коронки постійною процедурою, навіть за відсутності додаткового карієсу.

Потреби заміни

Незважаючи на те, що тимчасова коронка чітко показана для можливої ​​заміни, багато людей не визнають, що зубні коронки врешті-решт повинні бути замінені. Оскільки коронки не є природними зубами, вони не залишаються вічно в ротовій порожнині. Згодом їх необхідно замінити, щоб запобігти пошкодженню коронки, зуба або оточуючих зубів. Зубні коронки є важливою частиною реставраційної стоматології. Вони надають неоціненну послугу людям із пошкодженими або карієсними зубами, яким потрібен інструмент для зміцнення або покращення зовнішнього вигляду зубів. Щоб дізнатися більше про зубні коронки, запишіться на прийом до нашої команди! Контактний номер: +380661968793.

Навигация по публикациям